Welcome! Anonymous

MAREK RADULI - Oficjalna strona internetowa

A było ich od metra...

Postautor: Albert » 27 maja 2011, 13:53

brzmienie głównie zmieniło się po przez to że właśnie postawiono drugie stanowisko z klawiszami , ale muszę wam powiedzieć że to zawsze lepiej, poznawać budkę jakby na nowo odkrywać coś nowego w ich muzyce :wink:
Awatar użytkownika
Albert
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: MAREK RADULI - Oficjalna strona internetowa

Postautor: Sufler znad Wisły » 18 maja 2012, 18:41

Obecne ustawienie chyba jednak najbardziej Budce pasuje. Poza tym przyzwyczaiła ona nas na przestrzeni kilku lat do dwóch gitarzystów na scenie i tak powinno pozostać inaczej mamy ścisk na scenie jak w PKS-ie
Bum tra tra Sumatra a w Angorze jeszcze gorzej ..to ja!
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Ivellios » 27 maja 2012, 00:57

Radulowi przydałaby się nowa strona... obecna wygląda jak z poprzedniej epoki... by nie powiedzieć przez prawie 9 lat swojego istnienia prawie się nie zmieniła
Awatar użytkownika
Ivellios
Maksymalny gaduła :)
Maksymalny gaduła :)

Re:

Postautor: Sufler znad Wisły » 27 lis 2012, 19:24

PAXON pisze:Dla mnie wielkim przeżyciem było to, że mogłem z Markiem po koncercie nosić jego sprzęt (i gitarę!) do Jego AUDI, kurde nie macie pojęcia jakie to jest wszystko ciężkie! Potem krotka rozmowa, płyta, uśmiech na dowidzenia, ale mogę powiedzieć, że Marek jest wybitnie spokojnym i serdecznym facetem. W tym roku też ma być w Poznaniu i być może się spotkamy.
Pozdrawiam
Paxon

To ja za Tobą Paxon muszę się też pochwalić, że również pomagałem Markowi znosić sprzęt po łódzkim koncercie grupy Laboratorium ( której Marek -przypominam- jest członkiem i gitarzytą). Masz rację! To wszystko co Marek taszczy na występy jest cholernie ciężkie. Umowa była krótka: pomagam całej Laborce w znoszeniu gratów ale w zamian oczekuję fotki z całym zespołem :D :D :D Słowa dotrzymali

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=355311634511156&set=a.355311334511186.77176.100000969683264&type=3&theater
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Sufler znad Wisły » 16 sty 2013, 21:20

I JAK DO TEJ PORY MAREK RADULI POZOSTAJE DLA MNIE GENIALNYM GITARZYSTĄ LEGENDARNEGO LABORATORIUM (gdzieś jako klopsik przewinęła się Budka Suflera). Jazz- oto co jest dla tego Człowieka pasją życia. No a wiadomo w Budce wszystko co było nie po myśli głównej było złe!
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Nowy etap, w karierze Pana Marka...

Postautor: SolarQueen » 23 lis 2013, 20:45

Od miesiąca Pan Marek współpracuje z Anią Wyszkoni. Oto co napisała artystka:

"Co ja mam powiedzieć o TAKIM muzyku? Przecież wszystko wiadomo:) Człowiek - instytucja, legenda polskiej sceny rockowej i jazzowej. Pan profesor:) Muzyczny podróżnik, który po trzydziestu latach wylądował na naszej skromnej planecie i od teraz będzie podróżował z nami. Jestem dumna, że przyjął moje zaproszenie do zespołu i że tak szybko się z nami zintegrował i wniósł tak świeży, ożywczy powiew, a jednocześnie ogromne doświadczenie. Niewielu jest w Polsce gitarzystów o tak rozpoznawalnym brzmieniu. Jestem szczęśliwa, że teraz jest ono częścią naszego brzmienia. Zapraszam na koncerty... Marka trzeba posłuchać na żywo!"

I to jest właśnie moje marzenie, posłuchać Pana Marka na żywo. Udało się raz, za czasów współpracy z Budką, może uda się i teraz... bardzo jestem ciekaw tej współpracy.

Poniżej przesyłam utwór Marka Jackowskiego pt. "Oprócz błękitnego nieba", wykonany przez Pana Marka i Anię Wyszkoni w programie "Bal Wszystkich Świętych":
http://www.rmf.fm/movies/show,1637,ania ... nieba.html

Pozdrawiam!
"Czasem warto zacząć jeszcze raz, drugą małą szansę sobie dać..."
SolarQueen
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: rangiz » 13 gru 2013, 10:14

Prawda jest taka, że od czasu odejścia obu Panów mamy już tylko raczej odcinanie kuponów i próby zagrania tego samego przez młodych grajków bez wyrazu, to już nie to samo co dawny Sopot czy Nowy Jork, słychać to szczególnie na żywo.
Awatar użytkownika
rangiz
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: Sufler znad Wisły » 10 sty 2015, 19:48

Chciałbym przypomnieć, że Raduli obecnie gra także jako pełnoprawny gitarzysta w grupie LABORATORIUM. Kto nie słyszał zapraszam na jeden z koncertów tej świetnej, jazz-rockowej polskiej grupy!
Awatar użytkownika
Sufler znad Wisły
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia

Wróć do Pozostali