Welcome! Anonymous

Było

Tu jest cmentarzystko starych postów

Było

Postautor: Matys » 11 wrz 2005, 09:42

Jest połowa września a my nadal nie wiemy NIC w sprawie wydania Było. Nic poza tym, że są problemy, że ukaże się "niedługo", że itp., itd. Jako fan domagam się jakiś konkretnych informacji a nie tylko ogólników i lania wody. Ile można przekładać terminy i robic dobrą mine do złej gry.
Jakiś miesiąc temu Daniel napisał, że będzie się bardzie włączał w życie tej strony. Słowa dotrzymywał przez kilka dni bo teraz znowu ... cisza.
Kilka działów na stronce można by już aktualizować na przykład PRASA. Czy w tym roku nie było żadnych wywiadów z Budką? Ile jeszcze potrwa ta sytuacja? Kiedy zacznie się coś dziać?
...Gdzie tutaj sens, gdzie powód tu by zabijać się...
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Artur » 11 wrz 2005, 11:26

Szczerze mówiąc, mnie już słów brakuje. :?
Awatar użytkownika
Artur
Moderator
Moderator

Postautor: black_ozzy » 11 wrz 2005, 13:10

Nie tylko Tobie, chyba nam wszystkim. Ale nadal wierze, że warto czekać :D

Pozdrawiam
"I coraz bardziej wokół pusto,
Jedyny MÓJ przyjaciel lustro,
Widoki piękne lecz cóż z tego,
Coś zostało zgubione, zgubione, zgubione!"
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Muzyk » 11 wrz 2005, 18:15

Już zaczynam wątpić w Budkę...całę szczeście, że jeszcze fani są na tym świecie... :x :?
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila, która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."
Awatar użytkownika
Muzyk
Strasznie wygadany
Strasznie wygadany

Postautor: black_ozzy » 11 wrz 2005, 19:04

Że warto czekać to my wiemy od dawna, ale jakieś informacje mogli by podać!!! Cokolwiek: data premiery, okładka, spis utworów.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: kris » 11 wrz 2005, 20:41

Moim zdaniem plyta Bylo nie istnieje, a Suflerzy wstydza sie do tego przyznac :) A tak powaznie, to tak fatalnego marketnigu(w szeroko pojetym tego slowa znaczeniu) Budka chyba nigdy nie uprawiala. Zespol robi wszystko by jak najmniej ludzi kupilo nowa plyte. Pozniej powiedza, ze plyty sie nie sprzedaja i trzeba grac pop...
kris
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Wasyl » 11 wrz 2005, 21:48

Ech, kochana "New Abra"... Łezka się w oku kręci! :lol:
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: BarTh » 12 wrz 2005, 10:30

A co to jest 'Było'? Bo ja o tym już nie raz słyszałem.... ja to znajduję wśród mitów i legend starożytnego egiptu... :?
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarTh
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum

Postautor: Glutoplazma » 12 wrz 2005, 21:55

Suflerka pisze:Warto czekać, naprawdę... Trochę cierpliwości!
Wcześniej czy później coś się wydarzy!

Hmm...Wcześniej czy później to my wszyscy umrzemy, tak mówiąc obiektywne.

Jak to skomentuje?
Proponuję trochęzmienić temat tego wątku i pisać tu o jakiś nowych zespołach, które może grywają w podobnych klimatach, ale są mało znane...Macie jakieś takie? Bo ja się chętnie przerzucę się na jakąś młodą krew, a nie będę próbował ratować umarłego, który sam pomocy nie chce.
Jeśli chodzi o mnie to powiem jedno słowo: COMA. Znaju? Jak nie, to wpisywać w googlach, w DC, albo wejść na oficjalną stronkę (www.coma.art.pl) i ściągnąć sobie mp3...i się zakochać :D

Wg mnie płyty Było już nie będzie, a Budka skończy na graniu do kotleta...Smutne, ale prawda jest taka, że sami tego chcieli. Szybko spada się z wysokiego konia, a panowie spadając nie chcieli pomocy nawet swoich fanów(pokazując im - nazwijmy to wreszcie po imieniu - środkowy palec), więc... co my tu jeszcze robimy?
Two roads diverged in a wood, and I—
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: black_ozzy » 12 wrz 2005, 22:17

Wg mnie płyty Było już nie będzie, a Budka skończy na graniu do kotleta...

Napisze to ponownie, też mnie denerwuje to czekanie, ale wiemy że mieli problemy wydawnicze, co wpłyneło na termin premiery. Wierze też, że "Było" bedzie genialne. BS grajaca do kotleta, to troche przesadzona wizja.

Fakt BS spada, jak to nazwałeś z "wysokiego konia", ale każdy wie że po upadku należy wstać i jechać dalej, a Budka sie podniesie.
A to, ze nie chcieli pomocy od nas to dlatego, że nie wiedzą o nas :)

Wiem, że moje argumenty to czysta nadzieja i wiara, ale ja taki naiwny jestem. Mówie wam bedzie dobrze :D

Pozdrawaim
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Roby Baggio » 12 wrz 2005, 22:44

Myśmy się chyba za bardzo przyzwyczaili, że Budce odkąd ją poznaliśmy wszystko się udawało. Wreszcie musiały nadejść te lata ciężkie, w których chłopaki chcą "nabrać sił" może przeczekać. Samo wydanie płyty pewnie nie jest takie trudne. Chodzi o to, żeby ona zaistniała i nie było klapy takiej jak z "Jest". Także ta sytuacja, to ciągłe czekanie mnie martwi i wkurza ale staram się ich zrozumieć. Brakuje mi nowej płyty strasznie. Chcę po prostu, żeby się tylko ukazała, jeszcze w tym roku. Dajmy im szansę! Chyba po tym się poznaje prawdziwych fanów, że są na dobre i na złe ze swoimi idolami. Cześć.
Awatar użytkownika
Roby Baggio
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Rafał » 13 wrz 2005, 06:27

Roby Baggio pisze:Brakuje mi nowej płyty strasznie. Chcę po prostu, żeby się tylko ukazała, jeszcze w tym roku.

w tym roku to sie raczej nie ukaze ("oficjalna data premiery" - to rok 2006) :wink:

Ech :? :|

Pozdrawiam,
Rafal

PS. :cry: :!:
Rafał
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Roby Baggio » 13 wrz 2005, 08:08

Pisząc o nowej płycie miałem na myśli płytę "Było". :(
Awatar użytkownika
Roby Baggio
Czasem tu pisuje
Czasem tu pisuje

Postautor: Matys » 13 wrz 2005, 15:08

Dajmy im szansę! Chyba po tym się poznaje prawdziwych fanów, że są na dobre i na złe ze swoimi idolami.

...Myśmy się chyba za bardzo przyzwyczaili, że Budce odkąd ją poznaliśmy wszystko się udawało. Wreszcie musiały nadejść te lata ciężkie, w których chłopaki chcą "nabrać sił" może przeczekać.

Z jednym i z drugim stwierdzeniem się w pełni zgadzam i popieram.
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Rafał » 13 wrz 2005, 15:58

Roby Baggio pisze:Pisząc o nowej płycie miałem na myśli płytę "Było". :(

Wszystko sie zgadza. Oficjalna data premiery plyty "Bylo" to rok 2006. :lol:

Pozdrawiam wszystkich budkofanów, i w ogóle :)
Rafal
http://historiajazzu.blogspot.com - historia jazzu i nie tylko...
Rafał
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: grzesiek100 » 13 wrz 2005, 17:05

Wg mnie płyty Było już nie będzie, a Budka skończy na graniu do kotleta...Smutne, ale prawda jest taka, że sami tego chcieli. Szybko spada się z wysokiego konia, a panowie spadając nie chcieli pomocy nawet swoich fanów(pokazując im - nazwijmy to wreszcie po imieniu - środkowy palec), więc... co my tu jeszcze robimy?

Smutne i nawet bardzo, ale masz rację. Brakuje słów. Nazwałeś sprawy po imieniu może i dobrze, choć przecież 'nie tak miało być" choć nie wierzę, czy ten tekst ma jakąś wartość dla Budki, a zawsze myslałem iż to co śpiewają, jest w ich głowach, tak myślą. Teraz powinni zaśpiewąc prawdę tj. "A co mnie wsztsyko to obchodzi? (...) Mam to gdzieś!"
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100
Maksymalny gaduła :)

Postautor: Glutoplazma » 13 wrz 2005, 17:43

Myśmy się chyba za bardzo przyzwyczaili, że Budce odkąd ją poznaliśmy wszystko się udawało

Bzdura. Zespół przechodził przez sinusoidę popularności(warunkowanej w różnych czasach różnymi czynnikami) i nigdy nie było tylko dobrze. Tak naprawdę źle jest już od "Mokrych oczu", a najgorsze jest to, że zespołowi brak pomysłu na wyjście z dołka(albo raczej - brakowało). Kompletnie niepotrzebna zmiana składu i klapa "Jest" jest tego dowodem.

Dajmy im szansę! Chyba po tym się poznaje prawdziwych fanów, że są na dobre i na złe ze swoimi idolami.

Muzyka jest pewnego rodzaju towarem, a jej twórcy pewnego rodzaju sprzedawcami. Gdy towar nie spełnia oczekiwań, a sprzedawcy nie dbają o klienta, to ten przenosi się do innej firmy. I tak naprawdę identycznie jest z muzyką. A Budka tak naprawde nie dbała o klientów przeciętnych(ze względów różnych, na które opisanie czasu zejdzie, a to nie jest meritum) i - co najgorsze - olała zupełnie tych najważniejszych - fanów. Bo tak naprawdę to FANI są głównym motorem napędowym. To oni w dzisiejszym świecie są w stanie(!) podnieść zespół i unosić go ponad głową przeciętności. Przykładów należy szukać niedaleko - zespół Myslovitz. Ich kontakt z fanami wręcz mnei zadziwia(ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w specjalnej konferencji zogranizowanej dla fanów).
W dzisiejszym świecie muzyka, chcąca wypłynąć na szersze wody odbiorców nie jest w stanie obronić się sama. Artysta musi pokazać i oddać nierzadko całego siebie. Sad but true, ale każdy szanujący się zespół szanuje tę zasadę.

Nawet w małżeństwie nie można sobie dawać wiecznych szans. Gdy brak chęci z drugiej strony konieczny jest rozwód.

ale każdy wie że po upadku należy wstać i jechać dalej, a Budka sie podniesie.

Prawda jest taka, że zespół zwyczajnie nie ma już czasu na podnoszenie się. Ba - nie ma nawet czasu na upadanie! Im więcej mija godzin od premiery ostatniej płyty, tym bardziej kapela odchodzi w zapomnienie.
Przpomnę tylko XXX i chyba więcej komentarza nie trzeba.
Szkoda, że zespół niosący przez tyle lat olbrzymi ładunek emocjonalny nie potrafi godnie zejść ze sceny. A podobno to trzeba wiedzieć.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Matys » 14 wrz 2005, 14:20

Wszystko to co tu napisalismy (ja również) jest prawdą. Budka traci popularność, ale traci ją od 2000 roku systematycznie. Od Tanga do Balu nie mieli sobie równych jeżeli chodzi o popularność. Później w tej kategorii zaczęli tracić, i czynią to nadal. Płyta Było tego raczej nie zmieni, ponieważ już samo założenie tej płyty jest takie aby nie kupowali jej wszyscy. którzy Budke znają - bo znają ją wszyscy, ale żeby kupili ją Ci którzy są z tym zespłem przez długie lata i są z nim (powtórze się) na dobre i na złe!!! Ja będe z Budką zawsze!! Nie wiem czy Suflerzy nas tak olewają. Przykładem tego, iż coś dla nich znaczymy był lipcowy zlot (na którym niestety nie mogłem być), z tego co pamiętam z opowiadań wilu z Was było z niego zadowolonych i wyrażało chęć pojechania na następny.

Tak na marginesie - co robi Daniel?? Wywiązała się poważna dyskusja a On milczy. Obiecał bardziej się włączać w życie tego forum a tym czasem jakoś tego nie widać. W takim razie zapytam wprost (Daniela) - masz może jakieś informacje co do Było i co do dalszych planów Budki???
Awatar użytkownika
Matys
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: black_ozzy » 14 wrz 2005, 14:40

rafal pisze:Wszystko sie zgadza. Oficjalna data premiery plyty "Bylo" to rok 2006. :lol:

A ty skąd posiadasz takie informacje, że oficjalna premierea ma być w 2006?? Ja ostatnie co słyszałem to fakt, że "Było" wyjdzie jesienią tego roku.

"NNBTJŻ" dało Budce niesamowiitą poplularność, wielu z nas właśnie wtey zaczeło słuchać BS. Następne płyty były dobre (mnie sie podobają), ale już nie trafiałay do takie wielkiego grona słuchaczy. Wy chyba nie myślicie, że Budka bedzie sprzedawała zawsze kilkaset tysięcy płyt, wynik jaki osiągneły "Mokre oczy" 80 tys. sztuk jest dobrym wynikeim, a "jest" to nie wiem ile sie sprzedało. Gdyby BS sprzedawała ogromne iliści płyt to pewnie pisalibyśmy, że sie sprzedali i takie tam.

Naprawde nic nam nie pozostaje jak tylko czekać na płyte, która wyjdzie w tym roku. Czekajmy na nią, bo jak było wielkokrotnie powtarzane przez osoby, które coś o niej wiedza ma być genialna i niesamowita.

A co do Daniela, to naprawde było fajnie jak udzielał sie forum, ale później miał urlop, nie mozemy od niego wymagać pełnego oddania forum, pamietajmy, ze robi płytke dla Budki, wydaje książke i prowadzi jeszcze inną strone.

Matys pisze:Ja będe z Budką zawsze!!

Ja też :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Rafał » 14 wrz 2005, 16:19

chyba na onecie cos takiego czytalem

Inna sprawa, ze nie jest to w 100% wiarygodne zrodlo informacji na temat poczynan Budki. :wink:
http://historiajazzu.blogspot.com - historia jazzu i nie tylko...
Rafał
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: Daniel » 14 wrz 2005, 20:18

Wg moich informacji to data premiery było to na pewno nie jest rok 2006 ani żaden następny. Nie mogę powiedzieć dokładnie kiedy to nastąpi, ale już nie długo.

Tak sobie poczytałem niektóre wpisy (gluta, grześka) i nie powiem, żeby mi się to podobało. Wiem jednak, że wam szczeny opadną!!

Każdy tylko narzeka i gada, że Budka robi ich w konia. Nie jest łatwo wydać płytę w tym kraju. Perfect ma stałe kłopoty... Zespół należy lubić za płyty już wydane, a nie warunkować tego faktem czy obiecana płyta wyszła czy nie. Było jest nagrane od roku. Czy wy myślicie, że wam ktoś na złość robi i jej nie wydaje? Przecież oni z tego żyją. Chyba, że ci się glucie wydaje, że na złość tobie wszystko się dzieje... Sztuką jest wydać płytę na godnych warunkach, a Budka jest na takim poziomie, że z byle łajzą w układy nie wejdzie tylko po to, by płyta trafiła na czas do sklepu.
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Wasyl » 14 wrz 2005, 21:46

Matys pisze:Płyta Było tego raczej nie zmieni, ponieważ już samo założenie tej płyty jest takie aby nie kupowali jej wszyscy. którzy Budke znają - bo znają ją wszyscy, ale żeby kupili ją Ci którzy są z tym zespłem przez długie lata i są z nim (powtórze się) na dobre i na złe!!!...

Może nie pamiętacie momentu powrotu Cugowskiego do Budki w 1984. Ja doskonale pamiętam sukces płyty 1974-1984, która też przecież zawierała nagrane na nowo utwory. Jak dziś pamiętam te kolejki w firmowym sklepie "Polskich Nagrań". Tę płytę kupowali i starsi i młodzi, którzy znali już tylko Budkę z innymi głosami na vocalu :lol: Wtedy też praktycznie jednocześnie Polton wydał nowy "Czas czekania..." a przecież po tę płytę kolejek już nie było :) Jak się okazuje ilość fanów i sympatyków zespołu jest na tyle wielka, że nawet płytka składankowa potrafi nieźle się sprzedać i myślę, że po "Było" sięgnie więcej ludzi niż po ostatnie, nowe produkcje Budki.
Awatar użytkownika
Wasyl
Pełno go tutaj!
Pełno go tutaj!

Postautor: black_ozzy » 14 wrz 2005, 21:52

Święte słowa!!! Też mysle, że "BYŁO" może być wielkim sukcesem, nie tylko pod względem artystycznym, ale też pod względem wydania, wkońcu jak Daniel napisał "szczeny nam opadną".

Pozdrawaim
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Glutoplazma » 15 wrz 2005, 15:24

Daniel pisze:Wiem jednak, że wam szczeny opadną!!

Z całym szacunkiem, ale mnie to już dawno szczena opadła.....

Daniel pisze:Każdy tylko narzeka i gada, że Budka robi ich w konia.

Nie, ja już na to nie narzekam. Marny koniec zespołu jest dla mnie po prostu faktem, do którego podchodzę bez więszych emocji, bo nie uważam się już za wielkiego fana zespołu. Jedynie co we mnie pozostało to sentyment do niektórych z poprzednich płyt. W swoich wcześniejszych postach więc zaanalizowałem sytuację na chłodno i przedstawiłem swój punkt widzenia, społeczny punkt widzenia na całą tę sprawe.
Nie mam zamiaru na zespół psioczyć, narzekać, jacy to są dla mnie źli, podniecać się, gdy ktoś umieści na stronie informację, że płyta Było jednak będzie czy ekscytować się i wdawać w jakieś głupie spory.
Tak, jak pisałem. Muzyka jest (też) towarem, a ten towar nie spełnia moich wymagań. I to nie tylko muzycznych, rzecz jasna.

Daniel pisze:Zespół należy lubić za płyty już wydane, a nie warunkować tego faktem czy obiecana płyta wyszła czy nie

Bzdura. Zespół należy szanować i darzyć sympatią za całokształ. W dzisiejszych czasach 'całokształt' to nie tylko muzyka. A zresztą! Zawsze tak było.

Daniel pisze:Chyba, że ci się glucie wydaje, że na złość tobie wszystko się dzieje...

Ależ nic bardziej mylnego! Problem czy Budka wyda płytę za 10 lat czy w ogóle nie jest dla mnie zupełnie ważny. Mam za dużo lat i za mało miłości przelanej na ten zespół, żeby się czymś takim podniecać. Kulturalnie wykładam swoje racje i poglądy, ot co.

Daniel pisze:Sztuką jest wydać płytę na godnych warunkach, a Budka jest na takim poziomie, że z byle łajzą w układy nie wejdzie tylko po to, by płyta trafiła na czas do sklepu.

Wybacz, ale nie mogę się zgodzić. BS dziś ekzystuje na szerokiej scenie muzycznej na podobnych zasadach, jak Maryla Rodowicz czy Perfect. Czyli Opole, Sopot i od czasu do czasu jakiś darmowy koncert Lata z Radiem. Dla przeciętnego Polaka zespół prezentuje niewiele walorów stricte artystycznych, na co sam sobie przez politykę ostatnich lat zasłużył. Fani to oczywiście kwestia osobna, ale również tych zespół dobrze nie traktuje. Pozostaje więc tak naprawdę wąska grupa odbiorców, która jest w stranie traktować Budke na "takim poziomie".
Przepraszam bardzo, ale jak mam mieć szacunek do zespołu, który nie ma szacunku do mnie?? Przypomnę tylko(zapomnianą już chyba) sprawe nagród z BUDKOMANII. Najpierw nie było, potem miały być, potem niby zostały wysłane(co okazało się kłamstwem!), a później sprawa ucichła...
Bo chyba Danielu nie powiesz mi, że sprawa tych nagród zostanie jakoś pozytywnie dla fanów teraz rozpatrzona????

Ja wiem, że Ty musisz robić dobrą minę to złej gry, ale bez przesady.
Awatar użytkownika
Glutoplazma
Często się wypowiada
Często się wypowiada

Postautor: grzesiek100 » 15 wrz 2005, 15:47

Przeczytałem uważnie wypowiedź Daniela i mam nadzieję, że mi szczena opadnie. Tak w ogóle ja mogę czekać na nową płytę długo(nawet 5 lat) , tylko pod warunkiem, że ta płyta wyjdzie za owe 5 lat na pewno, a nie jak w Budce ciągle przekladają i przekładają. Po co było mówić, że płyta będzie w Maju 2004 skoro można było powiedzieć w 2006? Byłby wtedy jakiś problem? NIE- każdy spokojnie by czekał na Było. A gdyby jeszcze zespół pofatygował się na forum i czasem sobie z nami pogadam to byłoby zupełnie OK. Ale tak jak GLutoplazma powiedział wyglada na to, że Budka ma gdzieś fanów i nie darzy ich szacunkiem.
Kilka lat obiecywano w powrót do korzeni. Powrotem miały być Mokre Oczy i Jest. Żadna płyta nie była nawet trochę taka jak za starych dobreych lat, mało tego po kazej byłem coraz bardziej zawiedzony. Żałośny koncert we Wrocławiu zdolował mnie dogłebnie. I znów jednak wierzę, że Było tym razem będzie fajne. Jednak skoro Było ma być tym powrotem do korzeni to sam zespół powinien się zmienić, a biorąc pod uwagę, że na koncercie we Wrocławiu więcej było kiczu i popu niż rocka, a już bardziej rockowi na dziś dzień są Wilki, to ciężko w to wierzyć.

Podrawiam!

P.S. I znów tryzmam Daniela za słowo, że mi szczena opadnie. I chciałbym się wreszcie pomylić, tak aby Daniel miał rację.[/quote]
"Zamykam strach na niewidzialny klucz
I moja twarz jest niewidzialna już
Gdy wchodzę w tłum, pułapka szczerzy kły
I z ust do ust nie frunie żaden krzyk..."
Awatar użytkownika
grzesiek100

Postautor: Daniel » 15 wrz 2005, 15:57

Nikt się nie spodziewał, że za przysłowiowe pięć dwunasta wycofa się firma "Good Summer" i projekt podwójnego albumu przepadnie... Przez rok Tomek Zeliszewski miał kilka propozycji wydania Było, ale jak już wspomniałem wcześniej zawsze było jakieś ale...

Co do nagród Budkomanii, to ja się nie wypowiadam, bo już kiedyś parę słów powiedziałem osobom odpowiedzialnym za wysyłkę i styka. Ja też jestem poszkodowany w sprawie, bo było nie było to ja firmowałem ten konkurs... a teraz boję się cokolwiek obiecać, bo różnie w życiu bywa.

Liczę, że za kilka dni wszystko z płytą BYŁO się wyjaśni. Podany zostanie oficjalnie ostateczny termin. Może będze jakaś mała konferencja prasowa. Wszystko kwestia krótkiego czasu. JEST na co czekać :)

Co do osób, które z powodu przekładania terminów, grania za darmo itd straciły szacunek do zespołu, nie będe się wypowiadał...
Pozdrawiam
Daniel

==================================
Internetowa księgarnia muzyczna | www.muzyczna24.pl | Najtańsze książki na rynku | Zakupy bez zakładania konta | Płatności kartą i e-przelewem
Awatar użytkownika
Daniel
Ojciec Dyktator
Ojciec Dyktator

Postautor: Ivellios » 19 wrz 2005, 09:19

Daniel pisze:Co do osób, które z powodu przekładania terminów, grania za darmo itd straciły szacunek do zespołu, nie będe się wypowiadał...
Po prostu Budka ma bardzo niecierpliwych fanów ;)

Czy jest już znany jakiś konkretny termin co do "BYŁO" :?: Bo kilka dni już minęło :)
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: Ivellios » 20 wrz 2005, 09:32

Pytanie do Wdaxa :)

Daniel, bo ty już jak wyczytałem gdzieś na forum, słuchałeś nowych nagrań... czy został ponownie nagrany utwór "Noc" :?:
Bo ja takie coś znalazłem na KaZiE, to na bank wykonuje Budka, ale nie jest to na pewno nagranie z albumu "Noc" ani "Akustycznie" (a innych wersji nie znam)
Narazie ściągło mi tylko około 1/3 utworu :(
Awatar użytkownika
Ivellios

Postautor: black_ozzy » 20 wrz 2005, 21:30

ivellios i jak ta "NOC"?? Ściągła Ci się już?? Jestem strasznie ciekaw.

Pozdrawaim
Awatar użytkownika
black_ozzy
Wybitny reprezentant
Wybitny reprezentant

Postautor: Ivellios » 20 wrz 2005, 21:31

Stanęła w miejscu :(
Mogę wam dać ten fragment do posłuchania :)
Awatar użytkownika
Ivellios

Następna

Wróć do Stare tematy